Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 42

Сиропи SweetbirdСиропи Sweetbird - це натуральні напівфабрикати на основі глюкозо-фруктозового сиропу, фруктового соку та натуральних ароматизаторів.

Сиропи Sweetbird - виготовлені за найвищими Європейськими стандартами якості , та успішно завойовують світові ринки громадського харчування, ТзОВ "ОЛБОРО-А", має честь представити цей товар на території України.
Sweetbird сиропи дещо відрізняються від інших , це єдині сиропи, які затверджені Вегетаріанською спільнотою. В них немає ГМО або штучних консервантів і барвників.

Sweetbird сиропи доступні в більш як 30 смаках і є ідеальним наповненням до будь-яких напоїв, що викликатиме у Ваших клієнтів захоплення знову і знову.

Головне, що з сиропами Sweetbird ви зможете творити дивовижні і прекрасні речі з вашими напоями і вашим … прибутком, протягом усього року.

Нехай наші товари надихають вас, спробувати щось нове ...


 

завантажити каталог   Ось це так! Сиропи Sweetbird це те, що ми завжди очікуємо  від сиропів, безкомпромісно смачні та натуральні. Sweetbird пропонує великий вибір сиропів для гарячих та холодних напоїв (більше 30 найменувань), відмінної якості (100% без консервантів, штучних барвників та ГМО).
   Чи то буде класика, як карамель чи щось фруктове, або чай з льодом - без проблем,  з сиропами Sweetbird Ви зможете все!

Sweetbird схвалений для вегетаріанців та вегетеріанської дієти  найбіль шою вегетаріанською спільнотою Європи «Viva».
ВІДМІННА ЯКІСТЬ З ВЕЛИКОБРИТАНІЇ ДЛЯ ВАС !!!

 

Сиропи Sweetbird Холодний чай (Ice Tea)

syrop ice

 

Холодний чай – додасть нотку екзо- тики у Ваше меню. Фантастично вгамовує спрагу і є пре- красною альтернативою класичному для нас чаю. Простий у приготуванні і економний, що робить сиропи Swetbird холодний чай ще більш привабливим для Вас. Просто змішайте декілька порцій сиропу холодний чай з водою, додай- те льоду і готово. Sweetbird холодний чай -  екологічно чистий та натуральний продукт, адже до його складу входить: вода, цукор, екстракт зеленого чаю, сік натураль- ний, глюкозо-фруктозовий сироп, лимонна кислота. Холодний чай схвалено вегетеріанською спільно- тою «Viva», та визнано продуктом «вищого класу» NSF-CMi.

- Натуральні;
- Екологічно чисте походження;
- Без штучних барвників і штучних ароматизаторів;
- Виробництво  Великобританія.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

НАШЕ РОЗТАШУВАННЯ

map


Наша адреса: 
Україна, м. Львів
вул. Липинського, 4 
тел. 253-25-52


Понеділок - П'ятниця: 
10:00 - 19:00

Субота, Неділя - вихідний

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

mail2

Joomla Templates - by Joomlage.com