Пряний чайПряний  чай – чай був  і є  улюбленим пряним напоєм в Індії протягом багатьох століть. Zuma Chai - це відмінна альтернатива традиційним каві і чаю, Chai  являє  собою пряний   напій, нгредієнтами   якого  є кардамон,   кориця, імбир,  гвоздика  і  перець. Zuma  Chai заспокоїть, освіжить і принесе прекрасне  самопочуття.   Рекомендуємо чай для тих,  хто  потребує  комфорту, енергії і трішки додаткового щастя.

Всі продукти в асортименті Zuma Chai були схвалені вегетаріанською спільнотою. Zuma Chai дуже смачний і приємний на смак напій, а приготування його не потребує великих  зусиль  і  затрат  часу.  Просто додайте гарячого молока і … готово.

Пряний чай (чай латте) – дуже відомий в світі чай зі спеціями і молоком.
Словом chai в західних країнах називають індійськийchai pdf масала чай і всі похідні від нього. А чай латте як раз таким і являється. Єдина його відмінність від масала чаю в тому, що збите молоко додається в самому кінці процесу приготування, безпосередньо в чашку.
Цей чай прийшов до нас з далекої і багатої на традиції Індії. Саме слово масала дослівно в перекладі означає «суміш спецій». В Індії спеції додаються, причому в великих кількостях, не тільки в усі страви, але і в напої, ними навіть посипають свіжі фрукти. Чорний чай з молоком і спеціями надзвичайно популярний в Індії, його там п’ють всі – від продавців цього самого чаю до небагаточисельних «білих комірців», які спішать на роботу і п’ють його на ходу. І не дивно, що цей чай не може нікого залишити  байдужим, адже крім неймовірного смаку  він ще зігріває, тонізує, підвищує імунітет та покращує настрій.
Завдяки її смаку, масалу люблять не тільки в Індії, але й у всьому світі. В Європі масала чай має назву пряний чай латте і користується величезною популярністю. З цим пов’язана одна забавна історія. Один наш знайомий поїхав в Австрію і гуляючи по вуличках Відня зайшов в відому кав’ярню Starbucks, що має мережу по всьому світу,. Він довго намагався пояснити бармену, що хоче пряний чай латте. Він говорив: Spicy Tea, Spicy latte tea, Spicy tea with milk – але нічого не допомагало. Коли він вже готовий був у відчаї піти з кавярні, бармен все таки його зрозумів і закричав: Oh, you want chai! Виявляється слово «чай» прийшло і в Україну і в Індію з Китаю, і в Європі пряній чай латте називається Chai – так, як і в країні, де його винайшли.

НАШЕ РОЗТАШУВАННЯ

map


Наша адреса: 
Україна, м. Львів
вул. Липинського, 4 
тел. 253-25-52


Понеділок - П'ятниця: 
10:00 - 19:00

Субота, Неділя - вихідний

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

mail2

Joomla Templates - by Joomlage.com