Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 42

smoos3

Sweetbird фруктові пюре - це суміш подрібнених фруктів, води та цукру, виготовлені з натуральних компонентів, які відкривають перед Вашими клієнтами дивовижний світ смаків Sweetbird.

Продажі смузі в світі зростають постійно і за останні 5 років вони зросли на 523%. Фруктові пюре за останні 5 років стали невідємною частиною кожного меню у Європі і в світі в цілому. За допомогою смузі ви можете відчутно збільшити свої продажі не тільки в літку але й протягом усього року. Існує багато можливостей для імпровізації з фруктовими пюре...

- 100% натуральні плоди;
- Екологічно чисте походження фруктів;
- на 30% більше фруктового пюре;
- Без штучних барвників і штучних ароматизаторів;
- Без ГМО;

smoose pdf

 

Слово "смузі" походить від англійського "smoothie", зустріти його сьогодні можна в різних закладах харчування: бари, ресторани, кав'ярні і так далі. З'являються і спеціалізовані бари, в яких пропонується покуштувати смузі, приготовані за самим різними рецептами.

Дуже смачний густий напій, десерт, коктейль... Все залежить від того, що вкладте у посудину для суміші. Для його приготування потрібно всього декілька вільних хвилин, відповідні продукти, блендер і величезне бажання створити черговий кулінарний шедевр.

Головні компоненти смузі - продукти вельми корисні: ягоди,  фрукти. Обов'язковий майже завжди компонент - це лід. Для приготування смузі можна використовувати також приємні доповнення у вигляді горіхів, сиропів, меду, молока, прянощів, настоянок - в тому числі алкогольних.

Вжик-вжик, переливаємо у високий келих, фужер, креманку, прикрашаємо ягідкою, шматочком фруктів, посипаємо горіховою, шоколадною, кокосовою стружкою - ммм! Обов'язково п'ємо смузі через товсту трубочку. Феєрверк смаку!

Ви вже здогадалися, що особливою популярністю цей продукту буде користуватися - і вже користується - у тих, хто переймається проблемами власної ваги: ​​чи то потрібно її знизити, то чи потрібно закріпити існуючий результат. Звичайно, смузі можуть бути не тільки приємним, хоча поки і дещо екзотичним, десертами, але і основною стравою легкого сніданку, вечері або ланчу.

 

 

НАШЕ РОЗТАШУВАННЯ

map


Наша адреса: 
Україна, м. Львів
вул. Липинського, 4 
тел. 253-25-52


Понеділок - П'ятниця: 
10:00 - 19:00

Субота, Неділя - вихідний

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

mail2

Joomla Templates - by Joomlage.com