Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 42

Кава фраппе ZumaZuma фраппе - смачний та простий у приготуванні прохолоджуючий напій, що є прекрасною альтернативою каві не лише у спекотний літній період, а й протягом усього року.

Сьогодні в Європі вже не можливо уявити собі меню без фраппе. Кава фраппе стала невідємною частиною життя європейців. З фраппе Ви автоматично робите основу для приготування маси неймовірних напоїв з використанням сиропів, соусів, морозива, смузі та ін.

- Екологічно чисте походження;
- Без штучних барвників і штучних ароматизаторів;
- Без ГМО;

 

 

А Ваші клієнти задоволені смаком фраппе?frappe pdf
Фраппе прекрасний прохолоджуючий напій, але його приготування займає у Вас час? (окремо готувати еспрессо, змішувати з різними інгредієнтами і т.д.), смак напою залишає бажати кращого? Або Ви ще не радуєте своїх клієнтів літніми спекотними днями прохолодним фраппе?

Так Ви просто втрачаєте гроші!
  
Пропонуємо Вам відмінне вирішення цієї проблеми: готове фраппе торгової марки Zuma! Фраппе Zuma - це готова суміш, що складається з натуральних інгредієнтів (західноафриканської какао, парагвайський цукру, Бразильського кави, білого шоколаду і ванілі з Мадагаскару) світової торговельної марки з Великобританії. Представлена в 5-ти смаках: кава, ваніль, шоколад, мокко, ірис. Ви можете без зусиль збільшити свій прибуток, так як Zuma фраппе має неперевершеним смак і дуже просте у приготуванні.

 Чому вигідно використовувати Zuma фраппе?
   • Zuma фраппе збільшує ваш прибуток.
   • Задовільняє найвибагливіші смаки Ваших клієнтів.
   • Це ексклюзивний продукт в Україні (дуже популярний у всіх країнах Європи).
   • Отримайте перевагу над конкурентами.
   • Просто в приготуванні (готовий продукт, тільки змішати в блендері з льодом і молоком).
   • Безкоштовний дозатор, плюс доставка.
   • Розширення меню.
   • Хіт літнього сезону.
   • Продукт NEW.

Компанія ОЛБОРО-А єдиний постачальник Zuma фраппе на ринок України, і є ексклюзивним дистриб'ютором торгової марки Beyond the Bean Ltd. 

Цікава статистика.
За даними статистики споживання  фраппе в Європі за останні 5 років зросла на 525%, і тенденція зберігається. Середня кількість проданих порцій фраппе одним кафе в Україні за місяць складає 1000-1500 порцій (розрахунки зроблено в містах розміщених не в курортних зонах).
 
Розпочнемо роботу?
Літо наближається, поспішайте порадувати своїх клієнтів відмінним смаком холодного фраппе. Майже всі клієнти, спробувавши смак фраппе, стають постійними клієнтами. Збільшуйте Вашу прибуток вже сьогодні.  

 

 

НАШЕ РОЗТАШУВАННЯ

map


Наша адреса: 
Україна, м. Львів
вул. Липинського, 4 
тел. 253-25-52


Понеділок - П'ятниця: 
10:00 - 19:00

Субота, Неділя - вихідний

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

mail2

Joomla Templates - by Joomlage.com